• Kövess minket!

Események

Közelgő események

Dátum Típus Helyszín Esemény
június
Verseny Arárd Laurel Kupa
július
Verseny Mályi tó Megye Bajnokság
Verseny Keszthely Szombati Sorozat III.
Verseny Balatonfüred Horváth Boldizsár Emlékverseny
Verseny Balatonfüred Kékpántlika
Verseny Balatonfüred Kékszalag
RC Verseny Balatonfüred III. Kékszalag Modellvitorlás Regatta
Verseny Fertő tó Dechatlon Kupa
Verseny Balatonfüred Kelet Nyugat Rekordverseny
Verseny Ábrahámhegy Rizling Kupa
Verseny Tihany THE Olimpic Regatta
Verseny Balatonfüred IV. Balaton Típusú hajók versenye
Verseny Balatonlelle BAHART Regatta Balatonlelle
Verseny Alsóörs Lájer Admirális Emlékverseny
Verseny Fertő tó Széchenyi Regatta
Verseny Csopak EGIS Kupa
Verseny Agárd Fejér Megye Bajnokság
Verseny Fertő tó Kalóz Magyar Bajnokság
Verseny Balatonföldvár Asso99 Magyar Bajnokság
RC Verseny Ölbő Kőris Kupa
Verseny Balatonfüred Optimist Csapatbajnokság
Verseny Csopak Kereked Klasszikus Kupa
Verseny Alsóörs High Tech Regatta
augusztus
Verseny Balatonföldvár Spartacus Ifjúsági Regatta
Verseny Csopak Kereked Újonc Kupa
Verseny Fertő tó Fertő-bajnokság - Schranz Mátyás Emlékverseny
Verseny Balatonfüred - Siófok Beszédes József Emlékverseny
Verseny Balatonfüred 37. Csillagtúra
Verseny Keszthely Szombati Sorozat IV.
Verseny Alsóörs Laser Pico és RS Feva Flottabajnokság
RC Verseny Mosonmagyaróvár Bager-tó Kupa
Verseny Hejőkeresztúr, Hejőkeresztúri-tó Expert Holidays - FPS Regatta
Verseny Tihany Timu Emlékverseny
Verseny Szigliget Bahart Regatta IV.
Verseny Balatonfüred Füred Kupa OD verseny
Verseny Balatonfüred Tecon Kupa
Verseny Csopak Novofer Kupa - Négykezes Verseny
Verseny Balatonföldvár Spartacus Regatta
Verseny Siófok 50-es cirkáló Flottabajnokság
Verseny Balatonfüred MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság I
Verseny Balatonfüred Finn Silver Cup
Verseny Fonyód Sorompó Regatta Fonyód
Verseny Balatonfüred ARTESZ Kupa
Verseny Tihany Tihany-kör
Verseny Balatonfüred 22-es binneyolle EB
Verseny Mályi-tó Justitia Kupa
Verseny Keszthely Agrolog Kupa
Verseny Agárd Szent István Kupa
Verseny Balatonkenese Alkotmány Kupa-Tabu Kupa
Verseny Tihany Be Light! Optimist Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred J24-Melges24 Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred Összevont Cirkáló Flottabajnokság
RC Verseny Orfű Compass Vitorlás Napok - RC IOM/E
Verseny Orfű Compass Vitorlás Napok
RC Verseny Orfű Compass Vitorlás Napok - RC M
Verseny Tihany Laser Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság II
szeptember
Verseny Balatonfüred Építők Vitorlás Kupája
Verseny Balatonföldvár Finn Gold Cup
Verseny Keszthely Szombati Sorozat V.
Verseny Balatonfűzfő Király Ferenc Emlékverseny
Verseny Balatonfüred Raceboard Európa-bajnokság
Verseny Balatonfüred Dolfin Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüredi Yacht Club LASER EC - BYC Kupa
Verseny Gyenesdiás Gyeneskupa Nagyhajós verseny
Verseny Balatonboglár Bahart Regatta V.
Verseny Keszthely Gentleman's Race
Verseny Balatonföldvár Csillaghajó, Repülő Hollandi Magyar Bajnokság
Verseny Balatonfüred Félsziget kerülő Széchenyi István Emlékverseny
Verseny Siófok Siófoki Vitorlás Évadzáró
Verseny Balatonföldvár 29-er Magyar Bajnokság
Verseny Balatonlelle IV. Bavaria 32 Országos Bajnokság
Verseny Balatonfüred 46. Villamosenergia-ipari Vitorlás Találkozó
Verseny Agárd Finn Magyar Bajnokság
Verseny Mályi-tó Justitia Évadzáró
Verseny Alsóörs - Badacsony Szüreti Regatta
Verseny Keszthely KJAVSE Évadzáró
Verseny Balatonfüred J24 Európa Bajnokság
Verseny Balatonföldvár Unitef Kupa
Verseny Agárd Pákozdi Csata Emlékverseny
október
Verseny Balatonfűzfő Specialized Kupa
Verseny Balatonfüred MOL TBS Nagydíj
Verseny Siófok Pempő Kupa
Verseny Agárd Építők Kupa
Verseny Keszthely Szombati Sorozat VI.
Verseny Fertő tó Fertő tavi Évadzáró
Verseny Balatonlelle VII. Rudi Trans 4kezes EAST
Verseny Balatonkenese Őszi Regatta
Verseny Keszthely Last Minute
Verseny Orfű III. Hungarian IOM Open
Verseny Agárd Egyszemélyes Osztályok Évadzáró Versenye
november
Verseny Balatonkenese XI. El-Yacht Dér Kupa

Archívum